איתור נזילות

איך מתמודדים עם נזילות?

יש צורך באבחון מקצועי ומדויק של מקור הנזילה, אבחון כזה יכול לאתר ברמת דיוק גבוהה את אופי הנזילה ואת הגורם החשוד לנזילה.

ישנם כמה גורמים לחדירת מים לדירה:

א. הגורם הראשון והשכיח ביותר בחדירת מים הוא חוסר באיטום על פני הריצוף או בדופן האמבט, בכדי לאבחן איטום לא תקין מספיקה בדיקה ויזואלית פשוטה, אופן הטיפול בה הוא פשוט יחסית, יש לנקות את הרובה או הסיליקון הישן ולבצע איטום מחדש.

ב. נזק בצנרת המים החמים / קרים: בתהליך איבחון נזילה מצנרת מים אנו נתקין שעון לחץ גליצרין, כך נוכל לדעת האם הצנרת דולפת, במקרה וישנה דליפה אנו נשתמש במצלמה טרמית איכותית לצורך איתור מדויק של מיקום הנזילה.

ג. נזק בקווי דלוחין: כאשר יש חשד לנזק בקווי הדלוחים נבצע חסימה של הקו החשוד ונמלא אותו במים בכדי לראות האם יש המלטות של המים, במידה וכן נחליף את הקו הכושל. במקרה והנזק הוא בצנרת 4" אנו נשתמש במצלמת קו אופטית לאבחן את מקור הבעיה ואופן ההתמודדות איתה.

ד. חדירת מי גשמים:  במקרה של חדירת מי גשמים נצטרך לבצע איטום חיצוני לבית ע"י מומחים.


סתימה בקו ביוב ראשי:

במצב של סתימה בצינור ניקוז ראשי, תמיד יש חשד לנזק לקו עצמו.

לרוב הסתימה לא נגרמת מאליה, אלא מסיבות כמו חדירת שורשים שעשויה להוביל גם לקריסה מלאה של הקו. לכן תמיד אחרי פתיחת הסתימה רצוי וכדאי לבצע צילום של הקו בכדי לברר את הסיבה האמיתית לסתימה.

גם במקרים קשים ביותר יש לנו את כל הכלים והיכולת לבצע שיקום של הקו מחדש ולהחזיר אותו לשימוש תקין.


צריכה חריגה של מים:

בימינו ברוב הבתים יש מונה מים חכם, המונה יודע להתריע על חריגה בצריכת המים שלכם, ומדווח על כך לתאגיד, כאשר התאגיד מחויב לעדכן אותכם על החריגה.

במידה וקבלתם התראה על חריגה בצריכת מים סימן שיש לכם נזילה סמויה בחצר הבית, איתור נזילה מתבצע ע"י החדרת גז חמצן עם 5% חנקן, לאחר החדרת הגז אנו מפעילים מכשיר שיודע להריח את הגז הזה בלבד ונותן לנו מידע מדויק מאוד על מקום הנזילה בצינור. ביכולת המכשור לגלות גם נזילה אשר נמצאת עמוק באדמה, מתחת לרצפת בטון, אבן משתלבת או מתחת לגרנוליט.


הלחמת נחושת:

אנחנו ב-LEAKBUSTER מתמחים בתיקוני צנרת נחושת, אנו מבצעים הלחמה מקצועית נקיה ואיכותית עם מוט הלחמה העשוי מ-30% כסף, אנחנו לא משתמשים במוטות בדיל פשוטים. אנחנו נותנים לכל הלחמת נחושת 10 שנים אחריות לכל נקודות הלחמה.

חייג אלינו 24/7: 052-770-9933