משי מערכות

מימוש זכויות בתביעות נזקי מים

תיקון קוסמטי לנזקי מים הוא לא פתרון,
רק תביעת ביטוח בליווי מומחים תאפשר לכם לקבל פיצוי על כל הנזק!

משי מערכות מעניקה ליווי מקיף מול חברות הביטוח במקרים של נזקי הצפות ונזילות מים,
ועושה הכל כדי לאפשר לכם לקבל את הפיצוי המירבי לתיקון הנזקים.

מה אתם מקבלים במסגרת השירות

איתור נזילות מים

האיתור נעשה באמצעות מצלמות חכמות המצלמות את מוקדי הנזק הפנימיים.

חוות דעת מקצועית

הכנת חוות דעת הקבילה לבית המשפט/חברת הביטוח לצורך הוכחת הנזק.

ניהול התיק

השגת שיפוי על ידי שמאיים ועו״ד המתמחים בדיני נזיקין מול חברות הביטוח.

שיקום ותיקון הנזקים

עבודה מול מכון התקנים, כולל ייבוש ותיקון כל הנזקים - גם לצד ג׳.

תביעות נזקי מים והצפה עומדות על ממוצע של 80-100 אלף שקלים!

עם ליווי של המומחים, תקבלו את הפיצוי הגבוה ביותר!

למה דווקא אצלנו?

ניסיון והצלחות

ליווי מאות לקוחות ותביעות שהסתיימו בהצלחה.

מעטפת בעלי מקצוע

הטובים בתחום עם ניסיון של שני עשורים נלחמים בשבילכם.

זמינות מלאה בכל שלב

מתן ידע ועדכונים בכל שלבי התביעה.

סיכויים גבוהים

קבלת פיצוי מחברת הביטוח בממוצע של 3-4 חודשים.

אל תתמודדו לבד עם הבירוקרטיה!

צוות המומחים של משי מערכות כאן כדי שתקבלו את הפיצוי המירבי
ותוכלו לתקן את מלוא הנזק ללא
טיפול קוסמטי!

הכירו את מסלולי השירות שלנו

איתור וחוות דעת​

תשלום על האיתור הנזילה וחוות הדעת, כולל העברתם לחברת הביטוח וקבלת הצעת מחיר לשיקום ותיקון הנזק. ניהול התיק על ידי צוות המומחים, יהיה בתשלום מסוים הנקבע מראש לפי אופי העבודה.

תשלום על בסיס תוצאות ​

תשלום על האיתור הנזילה וחוות הדעת, ליווי מלא מול חברת הביטוח ללא תשלום מראש, אלא על בסיס אחוזים מהפיצוי המתקבל. האינטרס שלנו להוציא את הפיצוי הגבוה והמלא בשבילכם, ולאחר מכן לשקם ולתקן את כל הנזק שנגרם.

מי אנחנו?

׳משי מערכות׳ מעניקה שירותי ליווי מול חברות הביטוח במקרים של נזקי הצפות ונזילות. כידוע, תהליכים אלו מלווים בבירוקרטיה מורכבת הכוללת הגשת מסמכים, חוות דעת, הגשת צילומים וסיוע של בעלי מקצוע מגוונים.

החברה איגדה את כל בעלי המקצוע הדרושים להגשת התביעה ותיקון הנזקים, על מנת לייעל תהליכים ולאפשר לכל אחד לממש את זכויותיו ולתבוע פיצויים על הנזקים שנגרמו בביתו או בעסק מבלי להסתפק בטיפול קוסמטי או לשים ״פלסטר״. 

צוות ׳משי מערכות׳ מונה שמאים המתמחים בתחום, עורכי דין מהטובים בענף, מומחים לאיתור נזילות ולשיקום ותיקון מוקדי הנזק. כל אחד מהם מלווה את הלקוח באופן אישי ועושה הכל כדי להשיג עבורו את הפיצוי המירבי ובזמן הקצר ביותר!

יש לכם שאלות? יש לנו תשובות!

כידוע, לחברות הביטוח יש אינטרס לתת כמה שפחות פיצוי במקרים של נזקי מים, במיוחד כאשר מדובר על מקרים ״אפורים״. ייצוג פרטי על ידי מומחים, כולל הצגת הצילומים וחוות דעת, יאפשרו לכם לקבל את מה שמגיע לכם!  

לרשותכם שני מודלים של תשלום, האחד הוא תשלום על איתור הנזילה, חוות הדעת וקבלת הצעה לתיקון ושיקום. אופציה שנייה היא תשלום על בסיס אחוזים מהפיצוי שקיבלתם מחברת הביטוח.
איתור נזילות על ידי מצלמות ייעודיות מאפשר לראות את מקור הנזילה מבלי לשבור קירות, וכך לטפל באופן נקודתי בנזילה עצמה ובנזקים שהיא גרמה במינימום הרס.
פעמים רבות אנשים מטפלים רק בנזילה עצמה ולא מודעים לנזקים שהיא גרמה למבנה בשל הצטברות המים, ולכן שמאי יבחן את הנזקים הפנימיים ובהתאם יגיש חוות דעת לתשלום בגין התיקון שלהם מחברת הביטוח.
וודאי. משי מערכות מספקת מגוון שירותים כמו איתור נזילות על ידי מכשור חכם ומתקדם, צילום קווי ביוב ושיקום ותיקון הנזקים במינימום הרס. השירות מתאים למי שאין ברשותו ביטוח או מעוניין רק בשירותים אלו.
נזילות מים יכולות להיות הרסנית, לחלחל פנימה ולגרום לנזקים עצומים, ולכן חשוב לפנות אלינו כמה שיותר מהר על מנת שנאתר את מוקד הנזק ונתחיל לשקם ולתקן. במקביל, נתחיל עם תהליך התביעה מול חברת הביטוח לקבלת הפיצוי.

תנו לנו להשיג בשבילכם את הפיצוי המקסימלי מחברת הביטוח!