איתור נזילות בכפר סבא

גרים בכפר סבא והתחלתם לקבל חשבונות מים חשודים? האם נראה שחשבון המים גבוה בהרבה מהרגיל, למרות שאתם לא יכולים לחשוב על סיבה? אם כן, אז אולי יש לכם נזילת מים בבית, נזילה שיכולה לגרום לנזק לרכוש, נזק כספי, והכי גרוע — לנזק בבריאות.

בכפר סבא, כמו בכל עיר אחרת, יש בתים ובניינים שסובלים מנזילות ורטיבות. איתור נזילות בכפר סבא יכול להיות משימה לא מסובכת, אבל רק בתנאי שדואגים לטפל בבעיה בהקדם האפשרי וכמובן — באמצעות מאתר נזילות מקצועי. במאמר הבא נסביר לכם איך לזהות שקיימת נזילה בבית שלכם, מה אפשר לעשות כדי להפסיק אותה וגם אל מי אתם יכולים לפנות בשביל לקבל שירות מהיר במחיר ללא תחרות.

איתור נזילות מים בכפר סבא

איתור ותיקון נזילות מים היא אחת המשימות החשובות ביותר שבעל בית יכול לבצע כדי לשמור על הכנס שלו ולמנוע נזק גדול ויקר לבית. נזילה בודדת יכולה לגרום לנזקי מים של אלפי שקלים במקרה הטוב ועשרות אלפי שקלים במקרה הרע, שלא לדבר על הסכנות הבריאותיות הכרוכות בעובש שיכול לצמוח סביב אזור הדליפה.

נזילת מים יכולה להתרחש בכל מקום בבית, אבל לרוב המקור שלה ימצא בצנרת, בגג או בתשתית ישנה של הבית. הנה מספר טיפים מועילים שיעזרו לכם לזהות נזילות מים:

 • חפשו סימני רטיבות או כתמי מים על תקרות, קירות, רצפות, באמבטיה ובמטבח
 • בדקו אם יש אזורים רטובים במרפסת, בחצר או מסביב לבית
 • בדקו מתי ואם בכלל הוחלפה הצנרת בבית, כי היא יכולה להיות ישנה או חלודה
 • האזינו ונסו לשמוע קולות מים זורמים כאשר כל הברזים כבויים
 • הסתכלו בחשבון המים החודשי ושימו לב אם קיימת עלייה בלתי מוסברת בצריכה
 • השתמש במד לחות לבטון כדי לבדוק שלא קיימות רמות לחות חריגות בקירות הבית

 

עוד שיטה לאיתור נזילות בבית: סגרו את כל ברזי המים בבית, וגם את השיבר — ברז המים הראשי של הבית. אחר כך, הסתכלו בשעון המים ובדקו האם השעון ממשיך להסתובב בצורה איטית. במידה שהוא אכן ממשיך להסתובב, סיכוי גבוה שקיימת נזילה מצינור כלשהו בבית.

אתם יכולים גם לכתוב לכם את המספר המופיע בשעון המים לפני השינה, ובבוקר, לפני שאתם פותחים ברז כלשהו או מורידים מים בשירותים, גשו בשנית לשעון והסתכלו האם המספר עלה. במידה שכן, זו גם עדות די חזקה לכך שקיימת נזילה שדורשת טיפול.

אם אתם חושדים שיש לכם נזילת מים בבית, חשוב לפעול במהירות לפני שהבעיה תחמיר. פנו מיד למאתר נזילות מקצועי שיוכל לאתר את מקור הדליפה ולטפל בה בהקדם.

השאירו פרטים לאיתור נזילות

איך יודעים מאיפה מגיעה הנזילה?

לאדם ללא ניסיון בתחום יהיה בדרך כלל קשה להבין מאיפה מגיעה הנזילה, אבל יש כמה דברים שאתם יכולים לנסות. הדרך הקלה והברורה היא לבדוק סימנים גלויים לנזקי מים, כמו כתמים על הקיר או מתחת לאריחים. אם אתם רואים סימן שכזה, עקבו אחרי נתיב הנזק כדי לנסות למצוא את מקור הנזילה.

עוד דרך שיכולה לעזור לכם להבין מאיפה הנזילה היא הצינורות, או יותר מדויק, עד כמה הם ישנים. צינורות חדשים לא אמורים לדלוף, בעוד שבצינורות ישנים יותר יש סיכוי גבוה יותר שהם ידלפו. אם יש הבית שלכם נבנה לפני הרבה שנים, ייתכן שיהיה קשה לדעת את גיל הצינורות. במקרה כזה עדיף לקרוא לאינסטלטור מקצועי שיעזור לכם לקבוע את מקור הנזילה. הוא יוכל לבדוק את הצנרת ולתת אבחנה מדויקת.

דרך נוספת לדעת מאיפה מגיעה נזילה היא לפי רמת לחץ המים בבית. אם לחץ המים נמוך, סביר יותר שהנזילה מגיעה מצינור ישן. מצד שני, אם לחץ המים גבוה, כנראה שהנזילה מגיעה מכלי סניטרי, כמו האסלה למשל. שוב, עדיף לקרוא למאתר נזילות מקצועי שהאבחנה שלו תוכל לחסוך לכם זמן וכסף. הוא ידע איך לטפל בבעיה ולבצע את כל התיקונים הנדרשים.

איתור נזילות במצלמה טרמית בכפר סבא

מצלמה תרמית היא מכשיר מתקדם שיכול "להביט" דרך קירות ולספק תמונה שבה אפשר לראות נזילות. המצלמה המשוכללת הזו, המבוססת על גלי חום, משמשת לאיתור נזילות מים בבית.

כאשר יש נזילת מים, האזור מסביב לנזילה יהיה בטמפרטורה שונה מהסביבה, שכן רטיבות גורמת לאיבוד חום. מצלמה תרמית יכולה לזהות שינויים אלה בטמפרטורה, מה שמקל על איתור ותיקון נזילות מים.

למצלמה תרמית לאיתור נזילות מים יש מספר יתרונות על פני שיטות אחרות:

 • היא לא פולשנית, כלומר היא לא גורמת לנזק לשטח אותו היא סורקת, ומאפשרת לאתר את הנזילה מבלי לגרום להרס מיותר בתהליך החיפוש
 • הדמיה תרמית יכולה לזהות דליפות המסתתרות מאחורי קירות או במקומות שקשה להגיע אליהם
 • מצלמה תרמית מספקת תוצאות מיידיות, המאפשרות לבעלי בתים לאתר ולתקן במהירות נזילות מים לפני שהן גורמות נזק משמעותי

חברה לאיתור נזילות בכפר סבא • משי מערכות

נזילות מים עלולות לגרום נזק משמעותי לבית אם לא מטפלים בהן במהירות. משי מערכות, שהיא חברה לאיתור נזילות מים בכפר סבא, יכולה לאתר את הנזילה ולתקן אותה לפני שהבעיה תחמיר. הנה חלק מהסיבות שהופכות את משי מערכות לחברה מומלצת לאיתור נזילות:

 • יש לנו ניסיון של שנים באיתור ותיקון נזילות מים.
 • אנחנו משתמשים בציוד ובטכניקות העדכניות ביותר כדי למצוא נזילות במהירות וללא נזק
 • יכולים לפתור כל בעיה, הודות לניסיון של שנים ולציוד מתקדם
 • מציעה מחירים ללא תחרות ושירות מהיר ואדיב

אם יש לכם חשש שקיימת אצלכם בבית נזילת מים, חשוב לפעול במהירות לפני שהבעיה תחמיר. אל תהססו לפנות אלינו כדי שנסייע לכם באיתור ותיקון הנזילה.

לסיכום

נזילת מים יכולה להתפתח בכל מקום, בכל זמן, ללא כל אזהרה. הן יכולות להיות בעיה גדולה עבור בעלי בתים, ולגרום נזק משמעותי לרכוש.

חברת איתור נזילות מקצועית כמו משי מערכות יכולה להגיע לביתכם במהירות, לאתר ולתקן את הנזילה במהירות, וללא הרס מיותר. אנחנו משתמשים בציוד ובטכניקות העדכניות ביותר, והמחירים שלנו נוחים. צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לחזור לחיים השלווים שלכם.